Strona główna Filie Świemino Aktualności

PostHeaderIcon Andrzejki z Biblioteką

30 listopada na czytelników Filii Bibliotecznej w Świeminie czekały nie tylko ciekawe książki, ale także dobre wróżby i przepowiednie.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W wędrującej szkatułce czekały sentencje na nadchodzące dni, czarodziejskie pudełko podpowiadało jakie zawody będą wykonywać w przyszłości dzieciaki. Wiele radości sprawiła wszystkim wróżba cukierkowa. W pysznych krówkach znajdowały się karteczki z przyszłymi prezentami. Z kolei przedszkolakom, które odwiedziłam w ich sali podobała się wróżba ze zwierzętami. Dzieci losowały kartki ze zwierzętami, które wiele mówiły o ich charakterach. Czy wróżby się sprawdzą? Czas pokaże !!! Bawiliśmy się przy nich super i chyba to jest najważniejsze.

Aneta Krasowska