PostHeaderIcon Wystawa "Jesienny liść"

We wtorek - 22 listopada odbyło się w naszej bibliotece uroczyste otwarcie powarsztatowej wystawy prac powstałych podczas Integracyjnych Warsztatów Plastycznych Jesienny Liść.

Organizatorem warsztatów byli: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Warninie, Powiatowa Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna w Koszalinie oraz Galeria Scena w Koszalinie. W naszym spotkaniu uczestniczyli wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Warnina - autorzy prac, uczniowie klasy VI ze szkoły w Biesiekierzu oraz zaproszeni goście. Obecnością zaszczycili nas: pani Agnieszka Ławrynowicz - nauczyciel oraz radna powiatu, pan Mariusz Sydoruk - dyrektor OPS, pani Irena Barczuk - kierownik ŚDS Feniks oraz pani Małgorzata Domańska - terapeuta. Serdecznie dziękujemy pani Agnieszce Szeląg oraz pani Elżbiecie Stankiewicz za owocną współpracę. Gorąco zachęcamy do zobaczenie tych niezwykłych prac.