PostHeaderIcon Certyfikaty ukończenia kursu FanEnglish!

W dniu 23 czerwca nastąpiło uroczyste wręczenie certyfikatów ukończenia kursu językowego FanEnglish.pl. uczniom oddziału 0 ze Szkoły Podstawowej w Parnowie.

Przez cały rok, raz w tygodniu dzieci wraz z panią Maria Blicharską przyjeżdżały do naszej biblioteki i pilnie uczyły się języka angielskiego. Kurs składał się z setek gier edukacyjnych, filmów, piosenek, fotolekcji i ćwiczeń. Dzieci fantastycznie poradziły sobie z zadaniami, co pozwoliło im wejść na wyższy poziom przeznaczony dla klas I-III. W obecności Pani dyrektor Anny Piotrowicz, Pani Agnieszki Ławrynowicz - radnej powiatu oraz Przewodniczącego Rady Gminy, Pana Marka Płazy certyfikaty wręczyła dzieciom nasza dyrektor p. Agnieszka Hryniewicz. Dodatkową niespodzianką były upominki książkowe.

Bardzo gorąco dziękujemy Pani Marii Blicharskiej za ogromne zaangażowanie, pomoc oraz to, że zawsze możemy na nią liczyć.

Bibliotekarze