Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Świąteczne spotkanie w Przedszkolu Happy Days

W dniu 17 grudnia w Przedszkolu Happy Days odbyło się świąteczne spotkanie mające na celu podsumowanie cyklicznych zajęć z książką.

W spotkaniu uczestniczyły przedszkolaki z grupy Żabek, Motylków i Biedronek. Dzieci wysłuchały opowiadania o przygodach ich ulubionego bohatera Tupcia Chrupcia pt. Boże Narodzenie Tupcia Chrupcia. Były rozmowy o tradycjach świątecznych, o ulubionych smakołykach i oczywiście o prezentach. Miałam również okazję uczestniczyć we wspaniałym koncercie świątecznych piosenek. Skoro święta to nie mogłam zapomnieć o prezentach. Od książkowego Mikołaja dzieci dostały edukacyjne kolorowanki. Dzieci, które są czytelnikami bibliotekami dostały dodatkowo duże kolorowanki wraz z dyplomami za kochanie i książek uwielbianie.

Do zobaczenia w styczniu.

st. bibliotekarz Maja Rosowska