PostHeaderIcon Tajemnice bocianiej stołówki

Dzisiaj - 3 czerwca gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klas I wraz z nauczycielkami Jolantą Kostecką i Magdaleną Sową ze Szkoły Podstawowej w Parnowie.

Spotkanie poświęcone było informacjom o trybie życia, żerowiskach, pożywieniu, karmieniu piskląt i wypluwce bocianów. Po wielkiej dawce wiadomości, przeszliśmy do pracy plastycznej, która dotyczyła wykonania boćka przy użyciu papierowych rolek. Byłyśmy mile zaskoczone niespodzianką, jaką przygotowały dla nas dzieci wraz z paniami. Cudowny występ i piękne słowa poruszyły nasze serca, wzruszeniom nie było końca. Otrzymałyśmy śliczne bukiety, ordery, albumy z naszymi podobiznami oraz pyszny tort. Dzięki takim spotkaniom i chwilom czujemy się potrzebne, docenione i usatysfakcjonowane z wyników naszej pracy.

Serdecznie dziękujemy za wspólny czas i miłą niespodziankę :-) !!!

Bibliotekarki