Strona główna

PostHeaderIcon 47. Turniej Recytatorski "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne"

19 i 20 maja odbyły się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego pn. Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne dzieci z gmin powiatu koszalińskiego oraz miasta Koszalin.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne" Koszalin 2015

Eliminacje powiatowe dzieci z gmin powiatu koszalińskiego oraz z miasta Koszalin

W dniu 18 maja w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyły się eliminacje dla ptasząt - dzieci z klas I-III z miasta oraz dla laureatów przeglądów gmin powiatu koszalińskiego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Kolejne spotkanie z okazji Tygodnia Bibliotek

W dniach 8-15 maja obchodzimy Tydzień Bibliotek, który w tym roku odbywa się pod hasłem Wybieram bibliotekę. Z tej okazji w piątek - 15 maja gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wybieram bibliotekę...

Jest to hasło tegorocznego Tygodnia Bibliotek. Z tej okazji w środę - 13 maja mieliśmy okazję gościć uczniów klasy V Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Edukacja dla bezpieczeństwa w naszej Bibliotece

Kolejny dzień Tygodnia Bibliotek za nami. Dziś gościliśmy w naszej bibliotece wyjątkową młodzież -gimnazjalistów z Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wybieram bibliotekę – obchodzimy Tydzień Bibliotek

W poniedziałek - 11 maja gościliśmy w naszej bibliotece uczniów kl. IV ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu z okazji Tygodnia Bibliotek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2015

W piątek - 8 maja w naszej bibliotece odbyło się rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Recytatorskiego Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne 2015.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Natalki 2015

W piątek, 24 kwietnia odbył się w naszej bibliotece Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków Natalki. W szranki stanęło aż 37 recytatorów z sześciu placówek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie ze sztuką

Dnia 23 kwietnia odwiedzili naszą bibliotekę uczniowie klasy V i VI ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu wraz z p. Agnieszką Kolanowską.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

W czwartek - 23 kwietnia z okazji obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Kulfon, Zając Poziomka oraz Budzik w naszej bibliotece

W środę, 15 kwietnia gościliśmy w bibliotece wyjątkowego gościa - Andrzeja M. Grabowskiego. Jest on autorem książek, scenariuszy filmów animowanych oraz piosenek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie z gimnazjalistami

Zdarzyło Wam się, że czegoś nie zrozumieliście ani w ząb? Nauka była syzyfową pracą, myślami bujaliście w obłokach a matematyka to Wasza pięta Achillesa?

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wielkie Świąteczne Malowanie Jaj

W okresie przedświątecznym mieliśmy przyjemność gościć w Punktach Bibliotecznych w Parsowie, Warninie oraz Laskach Koszalińskich.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Pisanki, kurczaczki, zajączki...

Święconka, kolorowe pisanki, pyszne babki oraz śmigus-dyngus - to wszystko kojarzy nam się ze zbliżającymi świętami Wielkanocnymi. Te święta mają wiele ciekawych tradycji i zwyczajów.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień czytania klasyki :-)

Drodzy Państwo, już 2 kwietnia będziemy obchodzić kolejny Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci. W związku z tym jakże ważnym świętem, ogłaszamy TYDZIEŃ CZYTANIA KLASYKI. Zachęcamy do tego, aby w tym okresie czytać Milusińskim bajki naszego dzieciństwa. Nie pozwólmy, aby świat wirtualny zabił wyobraźnię naszych dzieci. Prosimy przypomnieć sobie, jak wiele radości wprowadzały w Państwa życie bajki i baśnie. Myślimy, że wiele osób uśmiechnie się na samo wspomnienie... Zapraszamy do biblioteki po cudowne książki. Zachęcamy Państwa do wspólnej podróży ze swoimi pociechami po świecie gdzie dobro zawsze zwycięża, a ponadczasowe wartości i postawy pokazują co tak naprawdę jest ważne w życiu.

2 kwietnia od samego rana do wieczora będziemy czytać w naszej bibliotece cudowne polskie bajki i baśnie. Z tej okazji będzie można również obejrzeć wystawkę książek-zabawek. Serdecznie zapraszamy!

 

Z bibliotekarskim Do Poczytania!

 

PostHeaderIcon Wielkanocne spotkanie z klasą 1A

W poniedziałek - 30 marca gościłyśmy w bibliotece uczniów klasy I A ze Szkoły Podstawowej w Parnowie. Tematem naszego spotkania były Święta Wielkanocne.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wielkanocne spotkanie

W piątek - 27 marca naszymi gośćmi byli uczniowie klas 0 i III ze Szkoły Podstawowej w Parnowie. Spotkanie dotyczyło nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wielkie Malowanie Jaj

We wtorek - 24 marca rozpoczęliśmy cykl warsztatów przedświątecznych pn. Wielkie Malowanie Jaj. Z tej okazji w naszej bibliotece gościliśmy uczniów klasy Ib i IIIc z gimnazjum w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Witaj wiosno !!!

W czwartek - 19 marca naszą bibliotekę odwiedziły starszaki Żabki z Przedszkola Happy Days w Starych Bielicach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Przedszkolne spotkania z pisarzami cd...

We wtorek - 17 marca naszą bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z młodszej grupy Przedszkola w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 10 z 17