Strona główna

PostHeaderIcon Kreatywnie Wkręceni w upcykling - START :-) :-) :-)

W piątek 26 lutego odbyło się pierwsze spotkanie z ramach projektu Równać Szanse 2015. Nasza młodzież jest tak pełna zapału i pomysłów, że aż miło popatrzeć i posłuchać.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Kolejne spotkanie z językiem angielskim!!!

We wtorek 23 lutego po raz kolejny gościliśmy na kursie języka angielskiego Fun Junior uczniów klasy 0 ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Ferie z Biblioteką

W dniach od 1 do 12 lutego w naszej bibliotece odbywały się zajęcia feryjne. Był to piękny czas, kiedy wolne dni można było spędzić ciekawie, wesoło i bezpiecznie pod dachem naszej biblioteki, zwłaszcza, że niestety nie mieliśmy śnieżnej, pięknej aury.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Najaktywniejsi czytelnicy Punktu Bibliotecznego w Warninie

W dniu 6 lutego na zaproszenie p. Marii Tchoryk oraz p. Natalii Jarząbek gościłyśmy w Świetlicy w Warninie, przy której działa jeden z naszych punktów bibliotecznych.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wystawa - STOP DYSKRYMINACJI

Serdecznie zapraszamy do naszej biblioteki na wystawę przygotowaną z okazji podsumowania projektu Razem mamy siłę: STOP DYSKRYMINACJI.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Zabawa z angielskim!!!

W ramach Kursu Funjunior.pl prowadzonego przez naszą bibliotekę oraz nasze filie gościliśmy dzisiaj dzieci z klasy 0 ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu - oddział w Parnowie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Razem mamy siłę: STOP DYSKRYMINACJI

25 stycznia miało miejsce w naszej bibliotece niezwykłe spotkanie. Odbyło się u nas, bowiem uroczyste podsumowanie projektu Razem mamy siłę: STOP DYSKRYMINACJI. Do udziału w tym przedsięwzięciu zaprosili nas uczniowie Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Lekcja biblioteczna dla przedszkolaków

W czwartek - 21 stycznia gościliśmy młodziutkich czytelników z grupy Biedronki z Przedszkola Happy Days - Szczęśliwe Dni ze Starych Bielic.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Losowanie cegiełek WOŚP 2016

Dzisiaj tj. 21 stycznia o godz. 10:00 w Gminnym Przedszkolu w Biesiekierzu odbyło się losowanie nagród za zakupione cegiełki w 24. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Projekt "Pozytywnie Wkręceni w upcykling" rozpatrzony pozytywnie!

Miło nam poinformować, iż wniosek złożony przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz w programie Równać Szanse 2015 - Regionalny Konkurs Grantowy został rozpatrzony pozytywnie. Pozyskałyśmy 8500 zł
Smile

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wkrótce Dzień Babci i Dziadka

Z tej okazji w piątek - 15 stycznia gościliśmy Grupę Motylki. Są to dzieci z Przedszkola Happy Days - Szczęśliwe Dni w Starych Bielicach.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Laurka dla Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji w środę - 13 stycznia odwiedziły nas dzieci z grupy Żabki z Przedszkola Happy Days ze Starych Bielic.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego "Malowana Kolęda"

W poniedziałek - 21 grudnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego pn. Malowana Kolęda.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Świąteczne spotkania z książką

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami... Z tej okazji gościliśmy w naszej bibliotece uczniów klas 0-3 ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. Dodatkowo odwiedziły nas dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego z Warnina.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wielkie Świąteczne Malowanie Bombek

W poniedziałek - 14 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie z naszymi czytelnikami dorosłymi oraz dziecięcymi. Podczas naszych warsztatów panowała świąteczna atmosfera.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z poetą Zygmuntem Królakiem

W piątek - 11 grudnia odbyło się naszej placówce niezwykłe spotkanie. Gościliśmy w naszych progach pana Zygmunta Królaka- poetę, społecznika i wielkiego przyjaciela naszej biblioteki. Podczas spotkania autorskiego nasi goście mieli okazję po raz kolejny znaleźć się w niezwykłym świecie poezji.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Mikołajki z biblioteką!

W piątek - 4 grudnia spotkaliśmy się z naszymi młodymi czytelnikami i ich rodzicami oraz opiekunami, aby pobawić się już w klimacie świątecznym. Tego dnia obchodziliśmy, bowiem Mikołajki z biblioteką.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Polska Fabryka Dobra

W piątek - 4 grudnia gościliśmy wolontariuszy pod opieką p. Agnieszki Kolanowskiej z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Zostali oni uroczyście wyróżnieni i nagrodzeni dyplomem i drobnym upominkiem w zamian za ciężką i wspaniałą pracę wolontariacką.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon DRODZY MIESZKAŃCY GMINY BIESIEKIERZ!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Już 10 stycznia 2016 roku po raz 5 nasza gmina weźmie udział w szczytnej akcji, której celem jest pomaganie ludziom chorym i potrzebującym pomocy. Tak jak w poprzednich latach, liczymy na Państwa wsparcie i duże zaangażowanie.

 

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Andrzejkowe czary mary

W piątek - 27 listopada spotkaliśmy się z dziećmi, by przypomnieć sobie obrzędy i zwyczaje związane z Andrzejkami i Katarzynkami. W przypomnieniu tradycji i zwyczajów pomogły nam książki z księgozbioru popularnonaukowego.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 8 z 17