Strona główna

PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursu "Mój bajkowy przyjaciel"

W czwartek - 24 listopada odbyło się w Szkole Podstawowej w Parnowie uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. Mój bajkowy przyjaciel, którego organizatorem była nasza biblioteka.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Pan Józef Pitoń w naszej bibliotece

W czwartek, 23 listopada gościliśmy w naszej bibliotece znanego, lubianego i zaprzyjaźnionego z nasza placówką twórcę z Podhala - Pana Józefa Pitonia.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wystawa "Jesienny liść"

We wtorek - 22 listopada odbyło się w naszej bibliotece uroczyste otwarcie powarsztatowej wystawy prac powstałych podczas Integracyjnych Warsztatów Plastycznych Jesienny Liść.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Miś to symbol dzieciństwa, ulubiona zabawka najmłodszych, jest bohaterem wielu książek i filmów.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wystawa w bibliotece

We wtorek - 15 listopada, na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Warninie uczestniczyliśmy w uroczystym finisażu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wystawa plakatów

Miło nam poinformować, iż z okazji Święta Niepodległości w naszej bibliotece została zorganizowana wystawa plakatów wykonanych przez uczniów Gimnazjum im. Wybitnych Polaków w Biesiekierzu.

Gorąco zachęcamy do jej oglądania.

 

 

PostHeaderIcon Dzień Postaci z Bajek

W poniedziałek - 14 listopada z okazji Dnia Postaci z Bajek gościliśmy uczniów klasy V ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Uroczyste obchody z okazji Święta Niepodległości

W dniu 10 listopada odbyły się uroczyste obchody z okazji Święta Niepodległości. Zostały one przygotowane przez naszą Bibliotekę wspólnie z Gimnazjum im. Wybitnych Polaków oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Światowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji w poniedziałek - 7 listopada odwiedzili nas uczniowie klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Czy u nas straszy???

Halloween to święto obchodzone 31.10 czyli w Wigilię Wszystkich Świętych. W piątek - 28 października nasza biblioteka wraz ze świetlicą wiejską zorganizowała z tej okazji spotkanie dla dzieci.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Sukces naszej Biblioteki!

W listopadowym numerze miesięcznika Pani ukazał się bardzo ciekawy artykuł o bibliotekach i czytelnictwie. Jesteśmy bardzo dumne i szczęśliwe, ponieważ znalazł się w nim wywiad z dyrektorem naszej biblioteki panią Agnieszką Hryniewicz.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z Anną Onichimowską

W czwartek - 13 października odbyło się spotkanie autorskie z Panią Anną Onichimowską dla uczniów klas gimnazjalnych oraz mieszkańców naszej gminy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Powiatowy Konkurs "Mistrzowie Pięknego Czytania"

W środę - 5 października w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się XV edycja Konkursu Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Biesiekierskie Debaty - Przemoc nie zawsze zostawia siniaki

W poniedziałek - 3 października, w naszej bibliotece odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Biesiekierskie Debaty pt. Przemoc nie zawsze zostawia siniaki. Zostało ono zorganizowane przez Pana Mariusza Sydoruka - dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Biesiekierzu z psychologiem - Panem Jackiem Pawłowskim oraz Przewodniczącym Rady panem Markiem Płazą. W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy szkół, nauczycie, radni oraz mieszkańcy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Cudze chwalicie - swego nie znacie. Rajd pieszy Stare Bielice - Gniazdowo - Cieszyn

W sobotę - 1 października odbył się już kolejny rajd pieszy zorganizowany przez naszą bibliotekę w ramach Banku Ambitnej Młodzieży Fundacji Banku Zachodniego WBK im. Stefana Bryły pn. Cudze chwalicie - swego nie znacie, czyli szlakiem pałacyków Gminy Biesiekierz. Tym razem poznawaliśmy wschodnie strony naszej gminy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon W zdrowym ciele – zdrowy duch!

W piątek - 30 września odbyło się spotkanie mające na celu propagowanie zdrowego stylu życia. Konsultantka grupy Oriflame Pani Wanda Stachurska-Matan przedstawiła nam ciekawą prezentację multimedialną omawiającą cenne dla zdrowia, niezwykle skuteczne suplementy diety z linii Wellness, mające szerokie spektrum działania na nasz organizm.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Bank Ambitnej Młodzieży – rajd Świemino – Parsowo –Nosowo

W dniu 26 września odbył się rajd pieszy przygotowany przez naszą bibliotekę, w ramach programu grantowego Bank Ambitnej Młodzieży Fundacji Banku Zachodniego WBK im. Stefana Bryły pn. Cudze chwalicie - swego nie znacie, czyli szlakiem pałacyków Gminy Biesiekierz.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Mistrzowie Pięknego Czytania

W piątek - 23 września odbył się w naszej bibliotece gminny konkurs pn. Mistrzowie Pięknego Czytania.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Cudze chwalicie - swego nie znacie czyli szlakiem pałacyków Gminy Biesiekierz

W dniach 19-23 września w szkołach podstawowych w Biesiekierzu, Starych Bielicach i Świeminie odbyły się lekcje biblioteczne wprowadzające uczniów w główne założenia projektu realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz Cudze chwalicie – swego nie znacie czyli szlakiem pałacyków Gminy Biesiekierz.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Gminny Konkurs Plastyczny pn. "Niepełnosprawni są wśród nas"

Nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego pn. Niepełnosprawni są wśród nas. Konkurs skierowany był do dzieci z klas 0-III Szkół Podstawowych z terenu Gminy Biesiekierz. Został on zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz oraz Filie w Świeminie i Starych Bielicach w ramach 13 Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja TY i JA.

Czytaj dalej .....

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 5 z 17