Strona główna Filie Świemino

PostHeaderIcon Zajęcia wielkanocne-Filia w Świeminie

W poniedziałek 10 i wtorek 11 kwietnia uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie uczestniczyli w przedświątecznych zajęciach .

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon XIV Powiatowa naukowa sesja dziecięca pt. "Niegrzeczniaki, Kacperiada i detektyw Pozytywka na tropie Grzegorza Kasdepkego"

W dniu 5 kwietnia 2017r. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się XIV naukowa sesja dziecięca. Tym razem poświęcona była twórczości najbardziej poczytnego pisarza książek dla dzieci w Polsce Grzegorza Kasdepkego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Zabawy z kolorami-Filia Biblioteczna w Świeminie

24 marca dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie uczestniczyły w kolejnych zajęciach z książką.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Wiosna cieplejszy wieje wiatr - zajęcia w Filii w Świeminie

Wszystkie znaki w przyrodzie przypominają nam ,że zbliża się wiosna. I właśnie zwiastuny wiosny były tematem zajęć, w których 16 marca uczestniczyły dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy III szkoły w Świeminie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon 60 urodziny Misia Uszatka-Filia w Świeminie

9 marca dzieci z oddziału przedszkolnego przy SP w Świeminie uczestniczyły w zajęciach literacko -plastycznych związanych z urodzinami Misia Uszatka.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Sztuczki ze sztuką-Filia w Świeminie

W każdy wtorek o godz. 16.00 dzieci ze Świemina spotykają się w bibliotece na warsztatach plastyczno- artystycznych. Zajęcia prowadzone są wspólnie z p. Natalką Machałą z Punktu Sportowo-Rekreacyjnego w Świeminie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon V Przegląd Recytatorski dla Przedszkolaków "Śnieżna Kolęda"

Dnia 31 stycznia Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego i Filia Biblioteczna w Świeminie gościły młodych utalentowanych recytatorów z terenu naszej gminy i nie tylko. Tego dnia odbyła się bowiem V już edycja Przeglądu Recytatorskiego dla Przedszkolaków Śnieżna Kolęda.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Warsztaty bożonarodzeniowe w Świeminie

W grudniu, w natłoku przedświątecznych przygotowań, warto się trochę zatrzymać i miło spędzić popołudnie. Taką możliwość mieli młodzi i dorośli mieszkańcy Świemina 16 i 19 grudnia.

Czytaj dalej .....

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 13