Strona główna Filie Świemino

PostHeaderIcon Spotkanie z pisarką panią Joanną Olech

4 kwietnia Filia w Świeminie zorganizowała dla czytelników ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego spotkanie autorskie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Dziecięca sesja naukowa "Znacie, to posłuchajcie - życie i twórczość Janiny Porazińskiej"

W dniu 2 kwietnia 2014r. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się XI naukowa sesja dziecięca.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Wiosna w przyrodzie"- Filia w Świeminie

19 marca uczniowie klasy II szkoły w Świeminie uczestniczyli w zajęciach, których główną bohaterką była wiosna.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Pani Wiosna w Filii w Świeminie

Wiosna to pora, która wywołuje uśmiech na wszystkich twarzach. Przyroda budzi się do życia, zwierzęta wychodzą z zimowego ukrycia, ptaki powracają do swoich gniazd. Zwiastuny wiosny były inspiracją do przeprowadzenia 10 i 11 marca zajęć plastycznych z dziećmi z klasy III szkoły w Świeminie. Zadaniem dzieci było wykonanie portretu wiosny na podstawie wiersza Doroty Gellner Pani Wiosna oraz przy pomocy własnej wyobraźni. Dzieciaki pracowały w 4-osobowych grupach, wykorzystały w swoich pracach różne techniki i materiały. Powstały kolorowe, bogate w szczegóły prace.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Wokół książki"

23 stycznia klasa IV Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie uczestniczyła w lekcji bibliotecznej Wokół książki. Na zajęciach uczniowie pracujących w trzech grupach wypełniali karty pracy związane ze słowem książka.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon II Przegląd Recytatorski dla Przedszkolaków "Śnieżna Kolęda"

Dnia 15 stycznia 2014 roku w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie odbył się II Przegląd Recytatorski dla Przedszkolaków Śnieżna Kolęda.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Konkurs na "Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową"

20 grudnia odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego, który Filia w Świeminie ogłosiła na początku grudnia. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie dowolnej ozdoby bożonarodzeniowej. W konkursie wzięło udział 16 uczniów klas 0-VI Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Świąteczne tworzenie

18 grudnia cotygodniowe zajęcia plastyczne w Filii w Świeminie zostały poświęcone przygotowaniu ozdób i dekoracji świątecznych. Przy pomocy szyszek, patyczków, gazetowych kul, doniczek i oczywiście pistoletu na klej uczestniczki zajęć wyczarowały niepowtarzalne choinki i bożonarodzeniowe drzewka.

Czytaj dalej .....

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 13