Strona główna Filie Świemino

PostHeaderIcon Tydzień Bibliotek-Konkurs "W pustyni i w puszczy"

W roku 2016 obchodzimy setną rocznicę śmierci Henryka Sienkiewicza. Stało się to inspiracją do zorganizowania przez bibliotekę w Świeminie konkursu wiedzy o książce W pustyni i w puszczy.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień Bibliotek-Najmłodsi z wizytą w krainie książek

W środę 11 maja bibliotekę w Świeminie odwiedzili najmłodsi czyli dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Świeminie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon PTASZKI I PTASZĘTA ZAŚPIEWAŁY WIERSZAMI

Jak co roku wiosną uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie wzięli udział w szkolnych eliminacjach Turnieju Recytatorskiego Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne, które miały miejsce w piątek 6 maja.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką - Filia w Świeminie

13 kwietnia 2016 r. Filia Biblioteczna w Świeminie zorganizowała spotkanie z autorką książek dla dzieci - panią Zofią Stanecką. Pisarka jest autorką bardzo popularnej wśród dzieci serii o Basi, powieści Tajemnica Ludensona, Tajemnica namokniętej gąbki i wielu innych książek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Mity Starożytnych Greków w ilustracji" -Filia w Świeminie

6 kwietnia w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyła się XIII Powiatowa Sesja Naukowa. W tym roku tematem sesji były Mity Starożytnych Greków podstawą kultury europejskiej.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Warsztaty świąteczne - Filia w Świeminie

21 marca 2016 roku Filia Biblioteczna w Świeminie zorganizowała warsztaty dekoracji wielkanocnych. Zainteresowanie zajęciami było spore, przybyli dorośli i młodzi mieszkańcy Świemina.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Pisanki w stylu retro - Filia w Świeminie

18 marca uczennice klasy V szkoły w Świeminie uczestniczyły w kolejnych zajęciach wielkanocnych. Tym razem tematem zajęć była tradycja przygotowywania pisanek.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Palmy Wielkanocne-Filia w Świeminie

15 i 16 marca Filia Biblioteczna zorganizowała dla uczniów klasy I i II szkoły w Świeminie warsztaty przygotowywania palemek wielkanocnych.

Czytaj dalej .....

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 13