Strona główna Filie Świemino

PostHeaderIcon Zajęcia mikołajkowe- Filia w Świeminie

Mikołajki to jeden z przyjemniejszych dni oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Postać brodatego przyjaciela wszystkich dzieci i dorosłych nieodmiennie wzbudza wiele pozytywnych odczuć.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Andrzejki z Biblioteką

30 listopada na czytelników Filii Bibliotecznej w Świeminie czekały nie tylko ciekawe książki, ale także dobre wróżby i przepowiednie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Dary jesieni - zajęcia czytelniczo - plastyczne w Filii w Świeminie

Jesień to pora roku , która szczególnie zachęca do różnego rodzaju działalności twórczej. Piękne kolorowe liście, kasztany, żołędzie aż się proszą aby zrobić z nich coś fajnego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Festiwal Integracja TY I JA w Świeminie

W dniach 6-9 września uczniowie klas I-VI Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Świeminie wzięli udział w zajęciach zorganizowanych w ramach kolejnej już edycji Małego Festiwalu Integracja Ty i Ja.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "Zręczne rączki i nóżki wszystko potrafią" - zajęcia wakacyjne w Świeminie

W dniach 8-18 sierpnia dzieci i młodzież ze Świemina uczestniczyły w zajęciach wakacyjnych zorganizowanych przez Filię Biblioteczną i Punkt sportowo-rekreacyjny.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Świeminie

W piątek 5 sierpnia 2016r. odbyło się kolejne już wakacyjne spotkanie integracyjne dzieci i młodzieży ze świetlic wiejskich z terenu naszej gminy. Tym razem gospodarzami i organizatorami spotkania był Punkt sportowo-rekreacyjny i Filia Biblioteczna w Świeminie.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Dzień Dziecka-Filia w Świeminie

3 czerwca w Świeminie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Festyn został zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. K. Makuszyńskiego w Świeminie we współpracy z Radą Rodziców, sołectwem, świetlicami w Warninie i Świeminie i przyjaciółmi.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Konkurs "Mały Polak"

W piątek 20 maja w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Świeminie odbyła się V edycja konkursu dla klas I-III pt. Mały Polak. Filia Biblioteczna w Świeminie już po raz czwarty miała przyjemność pomagać w organizacji tej sympatycznej imprezy.

Czytaj dalej .....

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 13