Strona główna Filie Stare Bielice

PostHeaderIcon Wiosenne spotkania z literaturą.

W dniu 22 i 24 marca uczniowie kl. I i II Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych zorganizowanych przez Filię biblioteczną w Starych Bielicach.

Więcej…

 

PostHeaderIcon "Wiosna, ach to ty" - przedszkole Happy Days

W dniu 23 marca dzieci z grup Biedronek i Motyli uczestniczyły w kolejnym spotkaniu z cyklu Spotkań z literaturą. Tematem przewodnim zajęć była wiosna i wszelakie jej oznaki.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkania z literaturą - Przedszkole Happy Days

W dniu 16 marca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Spotkań z literaturą. Tym razem przedszkolaki wysłuchały wierszy z książki Wierszyki na deser.

Więcej…

 

PostHeaderIcon 101 zabawnych historyjek czyli rzecz o Grzegorzu Kasdepke

W związku z konkursem plastycznym Ilustrujemy książki Grzegorza Kasdepke organizowanym przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną Filia Biblioteczna w Starych Bielicach zorganizowała cykl zajęć literackich w kl. I, II, IIIA i IIIB ze Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkania z literaturą - Przedszkole Happy Days

W dniu dzisiejszym tj. 9.03.2017 r. przedszkolaki z grupy Żabek i Motyli wysłuchały opowiadania pt. Niezapominajek, którego autorem jest Michael Broad.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkania z literaturą - Przedszkole Happy Days

W dniu 9 lutego na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pizzy. W przedszkolu Happy Days również obchodzone było to święto.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkania z literaturą - Dzień Niedźwiedzia Przedszkole Happy Days

W dniu 2.02.2017 r. jak co czwartek gościłam z wizytą w przedszkolu Happy Days w Starych Bielicach. W dniu 2 lutego obchodzony jest Dzień Niedźwiedzia.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkania z literaturą - przedszkole Happy Days

W dniu dzisiejszym - 5.01.2017 r. w przedszkolu Happy Days w Starych Bielicach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Spotkań z literaturą.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 13