Strona główna Filie Stare Bielice

PostHeaderIcon Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Mój bajkowy przyjaciel"

W dniu dzisiejszym w Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Mój bajkowy przyjaciel.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Święto Pluszowego Misia

W dniach 24 - 26 listopada bibliotekę oraz szkołę w Starych Bielicach opanowały misie. Z okazji Święta Pluszowego Misia w klasach 0 - III zostały zorganizowane zajęcia tematyczne.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Spotkanie ze Smokiem Wawelskim

W dniu dzisiejszym (14 listopada) uczniowie zerówki wzięli udział w lekcji bibliotecznej dotyczącej Krakowa i Smoka Wawelskiego.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Konkurs WYBIERAMY MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA

W dniu 8 października w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbył się konkurs Wybieramy Mistrza Pięknego Czytania - czytamy Musierowicz.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon W bibliotece nigdy nie ma nudy :-)

Biblioteka od pierwszych dni września jest miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez uczniów Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach. Tłumy są w trakcie przerw, a także po zakończeniu zajęć lekcyjnych.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon "MAŁY FESTIWAL INTEGRACJA TY I JA" w Starych Bielicach

Podczas Małego Festiwalu Integracja Ty i Ja odbywającego się w ramach 11 Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja w Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach zostały zorganizowane zajęcia mające na celu przybliżenie najmłodszym uczniom świata osób niepełnosprawnych.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Festyn Rodzinny

W dniu 14 czerwca br. na terenie boiska szkolnego w Starych Bielicach odbył się Festyn Rodzinny. Organizatorami byli Szkoła Podstawowa, Rada Sołecka, Filia Biblioteczna oraz Świetlica Wiejska. Mimo niezbyt przyjemnego chłodu atmosfera była bardzo gorąca.

Czytaj dalej .....

 

PostHeaderIcon Tydzień Bibliotek

W dniu 13 maja w Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach odbyły się zajęcia plastyczno-literackie. Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dzieci przygotowały piękne laurki i drobne upominki.

Czytaj dalej .....

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 13