Strona główna Filie Stare Bielice

PostHeaderIcon Przedświąteczne zajęcia literacko-plastyczne

W dniach 8-9 oraz 19-21.12.2016 r. w Filii Bibliotecznej odbyły się warsztaty literacko-plastyczne oraz lekcje biblioteczne dotyczące tradycji Świąt Bożego Narodzenia..

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkania z literaturą - przedszkole Happy Days

W dniu 8.12. dzieci z przedszkola Happy Days w Starych Bielicach brały udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Spotkań z literaturą.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Święto Pluszowego Misia

W dniach 25 i 28 listopada w Szkole Podstawowej w Starych Bielicach odbył się cykl zajęć literackich związanych właśnie z pluszowym misiem.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Święto Pluszowego Misia - przedszkole Happy Days

W dniu 24.11 (czwartek) w przedszkolu Happy Days w Starych Bielicach odbyły się kolejne Spotkania z literaturą. Głównym tematem był miś i wszystko co misiopochodne bo 25 listopada wszystkie pluszowe misie obchodzą swoje święto.

Więcej…

 

PostHeaderIcon "Spotkania z literaturą" - przedszkole Happy Days

Czwartkowe spotkania z literaturą weszły na stałe do kalendarza zajęć dzieci z przedszkola Happy Days w Starych Bielicach. Jest mi bardzo miło, że dzieci za każdym razem witają mnie z dobrą energią i nieustającą chęcią wysłuchania tego, co mam Im do poczytania.

Więcej…

 

PostHeaderIcon "Spotkania z literaturą" - przedszkole Happy Days

W dniu 10.11.2016 r. (czwartek) w przedszkolu Happy Days w Starych Bielicach odbyły się kolejne zajęcia z cyklu Spotkań z literaturą. 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Jesienne bajanie - spotkanie z kl. I w Szkole Podstawowej w Starych Bielicach

W piątek (7.10.2016 r.) w kl. I w Szkole Podstawowej w Starych Bielicach odbyły się tematyczne zajęcia biblioteczne związane z jesienią.

Więcej…

 

PostHeaderIcon W bibliotece jest the best

Filia Biblioteczna w Starych Bielicach chyba nigdy nie była miejscem ze stereotypowym wizerunkiem biblioteki.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 13