Strona główna Filie Stare Bielice

PostHeaderIcon Warsztaty literackie z pisarką Dorotą Schrammek

15 lutego w Szkole Podstawowej w Starych Bielicach odbyły się warsztaty literackie z pisarką Dorotą Schrammek. Zajęcia te zaadresowane były dla uczniów klasy VIII.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Ferie, ferie i... niestety już po feriach ;)

Dla tych, którzy zdecydowali się odwiedzić bibliotekę w Starych Bielicach w wolnym od lekcji czasie czekały liczne atrakcje.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie z książką - przedszkole Elf 2 i żłobek Elfik

24 stycznia dzieci z przedszkola Elf 2 i żłobka Elfik w Starych Bielicach kolejny raz spotkały się ze mną na zajęciach literackich.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie z książką - przedszkole Elf 2 i żłobek Elfik

17 stycznia w przedszkolu Elf 2 i żłobku Elfik odbyły się cykliczne zajęcia Spotkanie z książką. Najmłodsze Elfiki pierwszy raz wysłuchały prawdziwego opowiadania Samochodzik Franek Weterynarz.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie z książką - przedszkole Elf i żłobek Elfik

10 stycznia dzieci z przedszkola Elf i żłobka Elfik w Starych Bielicach wzięły udział w pierwszych w tym roku zajęciach z książką. Najmłodsze dzieci wysłuchały opowieści o Remku Marzycielu oraz Tupcio Chrupcio - Ja się nie boję!.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Coraz bliżej święta

13 grudnia w przedszkolu Elf2 w Starych Bielicach odbyły się świąteczne zajęcia biblioteczne. Elfy i Elfiki utrwaliły informacje dotyczące polskich tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkania z książką - przedszkole Elf2/żłobek Elfik.

29 listopada dzieci z przedszkola i żłobka Elf 2 w Starych Bielicach brały udział w kolejnych zajęciach organizowanych przez Filię Biblioteczną. Tym razem Elfy i Elfiki obejrzały przedstawienie O wilku i siedmiu koźlątkach braci Grimm.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 24