Strona główna Filie Stare Bielice

PostHeaderIcon Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego

W dniu 31.05.2017 r. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbyło się Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego. Najlepsi czytelnicy z powiatu koszalińskiego odebrali nagrody książkowe oraz dyplomy.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Akademia Zdrowej Rodziny - 27.05.2017 r.

W dniu 27.05.2017 r. odbył się kolejny trening piłkarski w ramach projektu Akademia Zdrowej Rodziny zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Biesiekierz.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Akademia Zdrowej Rodziny

W dniu 13 maja dzieci z Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach oraz ze świetlic wiejskich z terenu gminy Biesiekierz uczestniczyły w kolejnych zajęciach zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Biesiekierz w ramach projekt Akademia Zdrowej Rodziny.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Tydzień Bibliotek w Starych Bielicach

W dniach 8-12.05 Filia Biblioteczna w Starych Bielicach świętowała obchodzony w całej Polsce Tydzień Bibliotek.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Akademia Zdrowej Rodziny

W dniu 29 kwietnia br. dzieci z Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach oraz uczęszczające do świetlic wiejskich z terenu gminy Biesiekierz uczestniczyły w pierwszym treningu w ramach projektu Akademia Zdrowej Rodziny.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkania z literaturą

W dniu dzisiejszym (27.04.) przedszkolaki z przedszkola Happy Days uczestniczyły w kolejnych zajęciach z cyklu Spotkań z literaturą.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Sport to zdrowie - niech każdy o tym się dowie.

Spotkania z literaturą - 7.04.2017 r. Z okazji jutrzejszego Światowego Dnia Zdrowia dzieci z przedszkola Happy Days w Starych Bielicach wysłuchały z uwagą opowiadania o Sportowym Królestwie autorstwa Aleksandry Janus-Holka.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Wiosenne spotkania z książką.

W dniach 27 i 31.03 w klasach III B i 0 w Szkole Podstawowej w Starych Bielicach odbyły się zajęcia literackie inspirowane wiosną.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 13