Strona główna Filie Stare Bielice

PostHeaderIcon Spotkania z książką - przedszkole Elf2/żłobek Elfik.

29 listopada dzieci z przedszkola i żłobka Elf 2 w Starych Bielicach brały udział w kolejnych zajęciach organizowanych przez Filię Biblioteczną. Tym razem Elfy i Elfiki obejrzały przedstawienie O wilku i siedmiu koźlątkach braci Grimm.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zajęcia z Panią Nutką

W piątek 23 listopada odbyło się kolejne spotkanie z Panią Nutką i panem Krzysztofem. Dzieci prawie idealnie śpiewają już kolędę i pastorałkę także duże brawa dla Nich.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkania z książką - przedszkole Elf2/żłobek Elfik.

19 listopada w przedszkolu Elf2 i żłobku Elfik w Starych Bielicach odbyły się cykliczne zajęcia czytelnicze. Biedronki i Pszczółki poznały kolejną książkę o Basi pt. Basia i tablet Zofii Staneckiej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Warsztaty z Panią Nutką

16 listopada w Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach odbyły się kolejne zajęcia muzyczne z Panią Nutką i panem Krzysztofem.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Dzień Seniora - przedszkole Happy Days

14 listopada w przedszkolu Happy Days odbyły się zajęcia biblioteczne dotyczące seniorów. Dzieci opowiadały o swoich babciach i dziadkach, o starszych członkach rodziny lub znajomych.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Warsztaty z Panią Nutką

9 listopada odbyły się pierwsze warsztaty muzyczne z Panią Nutką i panem Krzysztofem.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Jestem Polką. Jestem Polakiem.

9 listopada uczniowie klas Ia i II ze szkoły w Starych Bielicach uczestniczyły w pogadance dotyczącej patriotyzmu. Okazją do spotkania było obchodzone 11 listopada Święto Niepodległości.

Więcej…

 

PostHeaderIcon "Kto ty jesteś? Polak mały" - przedszkole Happy Days

8 listopada w przedszkolu Happy Days w Starych Bielicach odbyły się bardzo ważne zajęcia biblioteczne. Tematem zajęć było nadchodzące Święto Niepodległości.

Więcej…

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 23