Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Szkolne eliminacje do gminnego konkursu recytatorskiego "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

W dniu dzisiejszym tj. 5 maja w Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach odbyły się szkolne eliminacje do gminnego konkursu recytatorskiego Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne. W eliminacjach brały udział uczennice klas II, III, V i VI ze Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach.

Po burzliwej naradzie jury w składzie Agnieszka Rosowska, Katarzyna Szymanowska, Emilia Rogula wyłoniło zwyciężczynie, które będą reprezentowały szkołę w czasie gminnego konkursu w Bibliotece Publicznej Gminy Biesiekierz w piątek - 9 maja. Będą to: Ptaszęta - Maja Janiszewska, Oliwia Kwiatkowska, Wiktoria Romańczyk, Ula Marciniak, Amelia Zalewska; Ptaszki - Klaudia Perz, Julia Podgórska oraz Adrianna Kuś.

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

st. bibliotekarz Maja Rosowska