PostHeaderIcon Dobre wychowanie zawsze w cenie!

W dniu 16 października - w środę nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu literacko - plastycznego pt. Dobre wychowanie zawsze w cenie.

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV - VI szkoły podstawowej w Biesiekierzu. Miał on na celu krzewienie dobrych nawyków, dobrych manier i zasad savoir vivre . Uważamy, że przypominanie o dobrych manierach i wpajanie ich młodym ludziom jest konieczne. Jesteśmy przekonane o tym, że w najbliższej przyszłości działania te przyniosą określone owoce. Mamy nadzieję, że nasze środowisko lokalne będzie jeszcze bardziej przyjazne, uczynne i miłe. Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Grzegrzółce - pedagogowi szkolnemu - za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu konkursu. Wszystkich naszych czytelników zapraszamy do naszej biblioteki po dobrą lekturę, nie tylko o zasadach savoir vivre.

Starszy bibliotekarz Renata Łowiecka