PostHeaderIcon Wakacje w bibliotece

Biblioteka w Biesiekierzu przygotowała w lipcu wiele atrakcji, adresowanych dla dzieci w wieku 4 - 12 lat. Podczas pierwszego i drugiego wakacyjnego tygodnia, dzieci zapoznały się między innymi z bezpieczeństwem podczas wakacji, wykonały wiele ciekawych prac plastycznych z różnych materiałów, najmłodsi zapoznali się bliżej z ziołami i kwiatami, które można spotkać na rodzimych łąkach.

Dzieci poznały bliżej ogródek i warzywa w nim posiane. Z marchewek i ziemniaków wykonały stempelki. Podczas spotkań, maluchy wykonały swoje własne akwarium z kartonów z różnorodnymi rybkami. Nie zabrakło również zabaw ruchowych na świeżym powietrzu na pobliskim placu zabaw, jak zawsze furorę robił zbijak. Podczas zajęć dzieci zapoznają się również z ciekawymi pozycjami książkowymi.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia. Przed nami jeszcze wiele atrakcji i niespodzianek.

Młodzież zapraszamy do naszej sali internetowej, gdzie czeka na nią osiem komputerów z darmowym dostępem do Internetu.

Katarzyna Janik