PostHeaderIcon Dzień Dziecka

W piątek 31 maja jak co roku przeprowadziliśmy imprezę z okazji Dnia Dziecka.

Została ona zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz przy współpracy Świetlicy Wiejskiej oraz Sołectwa w Biesiekierzu i Kotłowie. Spotkanie odbyło się w godz. 12:00 - 15:00.

Zabawy rozpoczęły się przed budynkiem biblioteki o godzinie 12:00. Podczas spotkania bibliotekarki przeprowadziły liczne konkursy sprawnościowe, zręcznościowe oraz inne gry i zabawy. Dzieci chętnie i licznie uczestniczyły w konkurencjach. Każde dziecko za udział w zabawach otrzymało nagrodę. Po zakończeniu zmagań konkursowych na wszystkich uczestników czekała pyszna kiełbaska z grilla. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodki poczęstunek - lody. W spotkaniu wzięło udział ponad 100 osób. Serdecznie dziękujemy wszystkim mamom za pomoc. Milusińskim życzymy wszystkiego co najlepsze!

Aleksandra Sowa