PostHeaderIcon Ewusie 2013

W piątek - 19 kwietnia w naszej bibliotece w Biesiekierzu odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego dla przedszkolaków Ewusie 2013.

Do konkursu przystąpiło 29 przedszkolaków z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu, Przedszkola Happy Days ze Starych Bielic, oddziału 0 ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu, oddziału 0 ze Szkoły Podstawowej w Świeminie oraz oddziału 0 ze Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach. Recytatorów oceniało jury w składzie: przewodnicząca - p. Maria Węgrzynek, p. Anna Głuszek oraz p. Waldemar Maniak. Wszystkie występujące dzieci pięknie i odważnie zaprezentowały wybrane utwory Ewy Szelburg-Zarembiny. Niektóre z nich zaskoczyły nas swoimi przebraniami, np. ślimaka, słonecznika czy jeża. Konkurs przebiegł szybciutko w bardzo miłej atmosferze. Wszystkim uczestnikom jury wręczyło dyplomy i nagrody, a wyłonione trzy osoby: Paweł Stępień, Iga During oraz Patrycja Kowalska będą reprezentować naszą gminę podczas konkursu na szczeblu powiatowym w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej 8 maja 2013 r. o godz. 10.00.

Życzymy powodzenia !!!Smile