PostHeaderIcon Klub młodego rodzica

Biblioteczka Klubu młodego rodzica powiększyła się o kolejne bardzo ciekawe pozycje książkowe. Są wśród nich m.in.: Moje dziecko autorstwa Doroty Zawadzkiej, Bezpieczeństwo młodzieży Anny Marii Wesołowskiej, Jak mówić żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły Adele Faber oraz Zabójca w dziecinnym pokoju. Przemoc i gry komputerowe Thomasa Feibele.

W książkach tych poruszane są bardzo ważne i trudne tematy związane z wychowaniem naszych pociech. Bardzo często nie mamy gdzie i do kogo, lub wstydzimy się zwrócić się o pomoc. Pozycje te ukazują również to, że wiele osób boryka się z podobnymi problemami. Być może zawarte tam informacje i porady pomogą nam uniknąć błędów wychowawczych i ich przykrych konsekwencji. Serdecznie zapraszamy wszystkie mamusie i tatusiów do częstych odwiedzin naszej biblioteki. W kąciku dla malucha można znaleźć bardzo wiele pięknych bajek oraz zabawek. Nie brakuje również gier edukacyjnych oraz uwielbianych przez dzieci klocków. W naszej bibliotece można w przyjemny i twórczy sposób spędzić wolny czas razem ze swoimi pociechami.

Agnieszka Hryniewicz