Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Światowy Dzień Pluszowego Misia w Filii w Starych Bielicach

25 listopada swoje święto obchodził przyjaciel dzieci ? Pluszowy Miś. Z tej okazji naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy III.

Najmłodsi wysłuchali książki pt. Marzenia małego misia, następnie opowiedzieli o swoich ulubionych maskotkach i wykonali prace plastyczną. Później zawitali w bibliotece uczniowie z klasy III, którzy na początku mieli okazję obejrzeć gazetkę przygotowaną z okazji święta Pluszowego Misia oraz wysłuchali historii o bohaterze dnia. Ich zadaniem było rozwiązanie krzyżówki i wykonanie pracy plastycznej, która polegała na wyklejeniu kuleczkami z bibuły misia. Podczas zajęć wszystkim towarzyszył dobry humor i chętnie brali udział we wszystkich zabawach. Wszyscy uczestnicy po zakończeniu zajęć dostali drobne upominki.

Aleksandra Sowa