PostHeaderIcon Był sobie Miś...

W poniedziałkowy poranek, 26 listopada nasza biblioteka postanowiła wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Parnowie uczcić Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Również i w tym roku nie mogło nas zabraknąć w tym najmilszym dniu . W 110 urodziny pluszowej zabawki postanowiłyśmy przedstawić dzieciom prezentacje multimedialną, w której znalazła się m.in. krótka historia powstania zabawki. Uczniowie poznali także misiowych celebrytów- czyli zestawienie najbardziej znanych pluszaków z małego i wielkiego ekranu. Oprócz garści misiowych faktów biblioteka przygotowała dla dzieci skromne upominki, w postaci breloczków, oczywiście z misiami. Całe spotkanie było okraszone wspaniałymi recytacjami i występami muzycznymi, przygotowanymi przez dzieci. Po prostu Misiostwo Świata! Na koniec wszyscy odśpiewaliśmy naszym puchatym jubilatom gromkie 200 lat!

Serdecznie dziękujemy p. Jolancie Kosteckiej za zaproszenie do wspólnej zabawy.

Z misiowymi pozdrowieniami
Redaktor Michalina Misia Jędraszko