PostHeaderIcon Opowieści z dreszczykiem czyli Halloween w Bibliotece

W piątek - 26 października w naszej bibliotece odbyła się zabawa z okazji Halloween. Uczestnicy naszego spotkania wysłuchali ciekawych opowiadań o duchach, wiedźmach i czarodziejach.

Panie bibliotekarki, które w tym dniu zamieniły się w czarownice zadbały, aby naszym milusińskim nie zabrakło atrakcji i wrażeń. Nasi goście wzięli udział w licznych zabawach i konkursach. Najwięcej emocji towarzyszyło wyścigom na miotłach oraz zabawie z balonami. To właśnie w nich były ukryte zadania do wykonania. Należało np. skakać na jednej noce, opowiedzieć straszna historię lub udawać jakąś postać. Były też o wiele trudniejsze zadania wymagające dużej odwagi np. należało dać sobie obciąć palec. Oczywiście to była tylko zabawa i wszyscy nasi goście wyszli cało z naszych zajęć. Na zakończenie poczęstowałyśmy naszych milusińskich pająkami, kościotrupami, jaszczurkami, ośmiornicami i innymi smakołykami. Wszystko na słodko. Trzeba było mieć sporo odwagi aby skosztować tych delicji. Za udział w konkursach i zabawach każdy otrzymał mały upominek.

Na wszystkich naszych milusińskich biblioteka czeka każdego dnia, a w piątkowe popołudnia prowadzimy zajęcia literacko-plastyczne Piątkowe spotkania z książką ? serdecznie na nie zapraszamy!

Agnieszka Hryniewicz