PostHeaderIcon Ahoj, przygodo! Rejs "Koszałkiem"

W dniu 25 lipca 2012 r. uczestnicy zajęć wakacyjnych z biblioteką mięli okazję odbyć rejs Koszałkiem po Jeziorze Jamno. Wyjazd został zorganizowany przez Świetlicę wiejską w Biesiekierzu.

Rejs trwający godzinę i czterdzieści minut rozpoczął się w miejscowości Jamno, skąd popłynęliśmy do nadbrzeża w Unieściu. W czasie podróży mogliśmy zachwycać się wspaniałymi widokami, a także zobaczyć z bliska jak wygląda pokład kapitana. Tuż po rejsie wybraliśmy się do Doliny Sportowej w Koszalinie. Młodsze dzieci miały okazję bawić się na pięknym placu zabaw, zaś starsze skorzystać z boiska do koszykówki, piłki nożnej, piłki ręcznej lub z kortu tenisowego. Po dwóch godzinach wspólnych gier i zabaw dzieci mogły uzupełnić zapasy energii oraz puste żołądki, bowiem biblioteka zasponsorowała dzieciom pyszne zestawy Happy Meal z restauracji McDonald?s. Po całym dniu wrażeń uczestnicy wyprawy byli bardzo zmęczeni, ale radości i uśmiechom nie było końca.

Katarzyna Janik