PostHeaderIcon Wakacje z biblioteką

Podczas trwania drugiego tygodnia wakacyjnych zajęć w bibliotece dzieci miały okazję bawić się, pracować, relaksować, a także rywalizować ze sobą.

Podstawę naszych zajęć stanowiło słuchanie głośno czytanych książek lub ich fragmentów odpowiadających swoją tematyką poszczególnym spotkaniom - jak to w bibliotece. Ciekawostkę stanowiło przedstawianie edukacyjnych prezentacji multimedialnych z iluminacjami. Po przedstawieniu swoich spostrzeżeń oraz przeprowadzeniu dyskusji nasi podopieczni mieli okazję wykonać różnorodne prace plastyczne na poruszony temat. Były to m.in. Galaktyka, Miasta nocą, Mój Anioł stróż, czy Mój strach. Pozostały czas wypełniały nam zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, pokaz tańca przedstawiony przez chętnych uczestników zajęć, zabawy w pantomimę, zabawy sprawnościowe czy degustacja słodkości... Natomiast w kolejnym tygodniu czekają nas jeszcze inne zabawy, zmagania i wycieczki, wycieczki...

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci

Miłych wakacji!