PostHeaderIcon Przedszkolaki w Bibliotece

W dniu 21 lutego miałyśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece młodszą grupę dzieci z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu.

W czasie zajęć milusińscy wysłuchali najsłynniejszych utwory dla dzieci m.in. bajkę "Dziewczynka z zapałkami" oraz "Czerwony kapturek", po czym chętnie zaangażowali się w pogadankę na temat wybranych fragmentów. Następnie maluchy namalowały główne postaci z bajek, wykazując się przy tym ogromną starannością.

Spotkanie to było również dobrą okazją do tego, by zachęcić najmłodszych czytelników do sięgania po kolorowe magazyny dla dzieci, np. "Kubuś i przyjaciele", "Księżniczka", "Świerszczyk" lub "Czarodziejki Witch".

Na naszych gości czekały skromne upominki w postaci baniek mydlanych oraz pysznych lizaków. Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej atmosferze, a my czekamy rzecz jasna na kolejne spotkania z przedszkolakami.

Michalina Jędraszko