PostHeaderIcon Święty Walenty z odwiedzinami w bibliotece.

W dniu 10 lutego, w ramach piątkowych zajęć plastyczno-literackich, w naszej bibliotece odbyły się Walentynki.

W czasie spotkania dzieci miały okazje dowiedzieć się jak narodziła się historia tego święta, a także w jaki sposób celebruje się ten dzień w różnych częściach świata. Najpierw nasi milusińscy chętnie wysłuchali "Bajkę o uczuciach", po czym chętnie zaangażowali się w pogadankę na temat miłości i przyjaźni. Zgodnie z tradycją dzieci wykonały piękne kartki walentynkowe, oraz napisały swoja własna poezję. Na zakończenie spotkania uczestnicy zajęć stworzyli listę największych walentynkowych przebojów, a na samym jej szczycie znalazła się oczywiście piosenka Whitney Houston- I will always love you.

Tańcom i znakomitej zabawie tego dnia nie było końca.

Michalina Jędraszko