Strona główna

PostHeaderIcon Finał konkursu plastycznego w Filii Bibliotecznej w Starych Bielicach

W dniu 22 grudnia odbył się finał konkursu plastycznego pn. "Tradycje świąt Bożego Narodzenia". Konkurs ten był adresowany do wszystkich czytelników biblioteki.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonanie kartki świątecznej z wykorzystaniem dowolnej formy plastycznej. Praca miała uwzględniać tradycje oraz nastrój świąt Bożego Narodzenia.

Jury w składzie: pani Katarzyna Szymanowska, pani Maja Rosowska oraz pan Maciej Harasim wybrało i nagrodziło najlepsze prace.

I miejsce ? jednomyślnie zdobył Eryk Karasiewicz ? uczeń klasy III ze Szkoły Podstawowej w Starych Bielicach.
II miejsce zdobył uczeń klasy VI z tej samej szkoły ? Damian Kotowski.
III miejsce zdobył uczeń klasy również ze szkoły w Starych Bielicach ? Kacper Królak.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami, upominkami oraz słodkościami.

Agnieszka Rosowska