PostHeaderIcon Moje magiczne Święta

W dniu 9 grudnia nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-literackiego "Moje magiczne Święta".

Nasze jury w składzie: p. Maria Węgrzynek, p. Anna Głuszek, p. Irena Karasiewicz oraz p. Waldemar Maniak, miało bardzo trudne zadanie. Wszystkie nadesłane prace były bardzo ładne. Widać było, że nasi milusińscy włożyli w ich wykonanie bardzo dużo serca. Były to obrazki przedstawiające choinki, gwiazdki, stoły wigilijne, kartki świąteczne oraz portrety św. Mikołaja. W konkursie udział wzięło 42 dzieci. Są to uczniowie klas 0-III ze Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu. W uroczystym wręczeniu nagród uczestniczyła również p. Anna Piotrowicz - dyrektor szkoły oraz grono pedagogiczne. Nasi milusińscy bardzo cieszyli się z dyplomów oraz nagród.

Gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy do obejrzenia wystawy nagrodzonych prac w bibliotece w Biesiekierzu.