PostHeaderIcon Andrzejki w bibliotece

Drugiego grudnia biblioteka zamieniła się w magiczny salon wróżb i przepowiedni.

Andrzejki zorganizowane przez placówkę były wspaniałą okazją do dobrej zabawy, jak również do przybliżenia dzieciom tradycji i obrzędów ludowych związanych z tym świętem. Wróżby pobudziły dziecięcą wyobraźnię. Wszyscy uczestnicy oderwali się od rzeczywistości i przenieśli się do świata marzeń i fantazji. Popołudnie pełne tajemniczych wróżb i czarów, połączonych z zabawą, tańcem i słodkim poczęstunkiem sprawiło, że wszyscy wspaniale się bawili. Serdecznie dziękujemy p. Alinie Serpinie (opiekunce świetlicy w Biesiekierzu) oraz p. Magdzie Puścian za pomoc w przeprowadzeniu wróżb i konkursów.

Już 6 grudnia zapraszamy wszystkich milusińskich do wspólnego ubierania choinki.