PostHeaderIcon Przedszkolaki w Dinoparku

Kolejny dzień obchodów "Dnia Dinozaura" w naszej bibliotece zgromadził tym razem młodszą grupę słuchaczy z Gminnego Przedszkola w Parnowie.

W podróży do czasów prehistorycznych towarzyszył nam nasz wspaniały przewodnik i wykładowca - Mateusz Klekociuk. Odbyło się również uroczyste rozdanie nagród za konkurs "Mój Dinozaur", który nasza biblioteka organizowała wraz z Gminnym Przedszkolem w Parnowie. Maluchy zwiedziły również trwającą w naszej bibliotece wystawę zdjęć pt. "Skrzydła w obiektywie". Dzieci oprócz udziału w wykładzie chętnie przyłączyły się do zorganizowanych w bibliotece prac plastycznych i zabaw. Jak zawsze obecność naszych kochanych przedszkolaków wniosła do biblioteki dużo radości i uśmiechu.