PostHeaderIcon Odwiedziny uczniów SOSW z Warnina.

Prowadzony pod okiem Mateusza Klekociuka wykład z okazji "Dnia Dinozaura" zgromadził grupę słuchaczy ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Warninie.

Goszcząca w naszej bibliotece młodzież chętnie obejrzała pokaźnych rozmiarów wystawę kolekcjonerską Mateusza oraz wzięła udział w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez nasze bibliotekarki. Zaproszeni goście obejrzeli również zdjęcia laureatów Konkursu Inicjatyw Lokalnych "Start-Up Kultura" - panów Cezarego Gronowskiego i Kamila Olszowego. "Wojskowe skrzydła w obiektywie". Wzbudziły one rzecz jasna niemały zachwyt. Pobyt w naszej bibliotece był oczywiście okazją do zapoznania się z naszym bogatym księgozbiorem, czasopismami dla dzieci i młodzieży oraz grami edukacyjnymi.