PostHeaderIcon Dinozaury w bibliotece 2

"Dzień Dinozaura" w naszej bibliotece był doskonałą okazją do spotkania się maluchami z Gminnego Przedszkola w Parnowie.

Wykład na temat życia dinozaurów oraz ciekawą prezentację multimedialną przedstawił dla wszystkich uczestniczących Mateusz Klekociuk - pasjonat paleontologii, uczeń VI klasy Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu i wierny przyjaciel naszej biblioteki. Poza tym dzieci obejrzały kolekcję figurek, książek, gier edukacyjnych o dinozaurach z prywatnej kolekcji Mateusza. Następnie wykonały pracę plastyczną - figurkę dinozaura, z użyciem rolek po ręcznikach papierowych. Przedszkolaczki obejrzały również mającą miejsce w naszej bibliotece wystawę zdjęć pt. "Wojskowe skrzydła w obiektywie". Na sam koniec odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Mój Dinozaur" wspólnie organizowanego przez naszą bibliotekę oraz Gminne Przedszkole w Parnowie. Trud dzieci został doceniony, podczas uroczystego rozdania nagród i dyplomów. Spotkanie było naszpikowane wspaniałymi atrakcjami, stąd same uśmiechy na twarzach naszych kochanych maluchów.