PostHeaderIcon Dinozaury w bibliotece

W tradycję naszej biblioteki już od trzech lat wpisują się obchody "Dnia Dinozaura", które były głównym pretekstem do spotkania się z klasami I-III Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu.

Po raz kolejny swoją szeroką wiedzą o nieznanym dla zwykłego śmiertelnika świecie dinozaurów, podzielił się pasjonat paleontologii, przyjaciel biblioteki, a na co dzień uczeń VI klasy Szkoły Podstawowej w Biesiekierzu - Mateusz Klekociuk. Nasi goście obejrzeli ciekawą prezentację multimedialną oraz kolekcję figurek, książek, gier edukacyjnych i filmów o dinozaurach z prywatnych zbiorów Mateusza. Wszyscy przybyli na tę okoliczność mogli podziwiać również trwającą w naszej bibliotece wystawę zdjęć pt. "Wojskowe skrzydła w obiektywie". Uczniowie wykonali również ciekawe prace plastyczne o dinozaurach z użyciem rolek po ręcznikach papierowych i chętnie przyłączyli się do wspólnych gier i zabaw pod czujnym okiem naszych bibliotekarek.