PostHeaderIcon Przedszkolaki w bibliotece

W dniu 2 listopada - w środę, przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu gościły w naszej bibliotece.

W celu ośmielenia dzieci do spontanicznej, wesołej zabawy, zajęcia rozpoczęły się integracyjnymi tańcami i zabawami ruchowymi przy muzyce. Nasze spotkanie przebiegało w atmosferze jesiennej. Po głośnym odczytaniu książki "Sowa i katar" wspólnie omówiliśmy charakterystyczne cechy jesieni. Następnie dzieci wykonały w sposób grupowy prace plastyczne - "Panią Jesień" z wykorzystaniem obrysu chętnych dzieci. Różnorodne gry i zabawy ruchowe w pełni zdobyły uznanie i zaangażowanie dzieci. Nasi mali goście bardzo chętnie przeglądali książki dla dzieci, które przyciągają pięknymi ilustracjami.

Renata Łowiecka