PostHeaderIcon Ferie z biblioteką!!!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. W minionych dniach odbyły się ostatnie zajęcia w ramach tegorocznych ferii zimowych w bibliotece.

Dzieci oprócz zajęć plastycznych miały okazję wykazać się talentem kulinarnym. I tak uczestnicy zajęć samodzielnie uczyli się robić zdrowe śniadanie, a w tłusty czwartek piec pyszne faworki. Ponad to brały udział w szczególnie lubianych zabawach sensorycznych- robienie sztucznego śniegu, zabawy z piaskiem kinetycznym itp. Ponad to dzieciom towarzyszyły liczne zabawy ruchowe i konkurencje sportowe, a co najważniejsze, tematyczne spotkania z książką. Zwieńczeniem fantastycznego tygodnia z naszą biblioteką była wycieczka do Muzeum Obrony Przeciwlotniczej im. płk. Stanisława Paszkiewicza w Koszalinie. Tam na dzieci czekało mnóstwo atrakcji - mogły spróbować swoich sił w strzelaniu do celu, zobaczyć pojazdy wojskowe, nauczyć się rozpalania ogniska za pomocą krzesiwa, posłuchać orkiestry wojskowej oraz zwiedzić muzeum. Wszystkim uczestnikom ferii w bibliotece dziękujemy za aktywny udział w zajęciach i wspólną zabawę.