PostHeaderIcon Seniorzy w bibliotece!!!

We wtorek – 11 lutego mieliśmy wielką przyjemność gościć seniorów należących do "Klubu Senior+ w Biesiekierzu" wraz z kierownik panią Agnieszką Lange i opiekunem panią Krystyną Jankowiak.

Szacownych gości przywitała Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz Pani Agnieszka Hryniewicz. Seniorzy mieli okazję zapoznać się z wystawą mieszczącą się w naszej bibliotece noszącą tytuł: "Wojskowe skrzydła w obiektywie". Była to również wspaniała okazja, aby przedstawić ciekawe nowości książkowe, a także książki popularnonaukowe z wybranych dziedzin. Dużym zainteresowaniem cieszyły się książki o zdrowym żywieniu, robótkach ręcznych oraz wpływie nadmiernego korzystania z Internetu na człowieka. Wizyta przebiegała w bardzo miłym nastroju, była okazją, aby porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, spędzić miło czas przy herbacie, książkach i prasie.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania!!!