PostHeaderIcon Zaczynamy ferie zimowe!!!

W poniedziałek - 10 lutego odbyło się spotkanie rozpoczynające zajęcia feryjne w świetlicach oraz bibliotece. Udział w nim wzięły dzieci z terenu całej gminy.

Naszych gości przywitała Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz Pani Agnieszka Hryniewicz, która życzyła dzieciom udanych i bezpiecznych ferii zimowych. Na uczestników dzisiejszego spotkania czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez naszą bibliotekę. Na wstępie wszyscy zebrani wzięli udział w zabawach integracyjnych z chustą animacyjną i grą integracyjną Wieża. Po krótkiej zabawie przyszła kolej na grę terenową po bibliotece. Uczestnicy musieli odnaleźć właściwe książki, czasopisma z ukrytymi częściami haseł, które później musieli ułożyć. Bawiliśmy się również w odgadywanie "Kim jestem?", rysowanie rysunków na plecach, zabawę taneczną przy muzyce. Na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek. Na zakończenie spotkania przystąpiliśmy do rwania papieru, a następnie braliśmy udział w wojnie na papierowe śnieżki!

Życzymy udanych ferii zimowych!!