PostHeaderIcon Halloween w bibliotece

W piątek - 28 października w bibliotece odbyła się zabawa z okazji Halloween zorganizowana przez Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz oraz Świetlicę Wiejską w Biesiekierzu.

Uczestnicy naszego spotkania zadbali o to, aby ich przebrania były ciekawe i oryginalne. Wysłuchali historii powstania tego święta oraz poznali związane z nim zwyczaje i obrzędy. Przeczytane przez bibliotekarki "wiedźmy" bajki, były inspiracją do szukania tajemniczych skarbów w salach biblioteki. Nasi goście wzięli udział w licznych zabawach, wróżbach i konkursach sprawnościowych. Na zakończenie spotkania na dzieci czekały nagrody i słodki poczęstunek.

Na wszystkich naszych milusińskich biblioteka czeka każdego dnia, a w piątkowe popołudnia prowadzimy zajęcia literacko-plastyczne "Piątkowe spotkania z książką" - serdecznie na nie zapraszamy!

Renata Łowiecka