PostHeaderIcon Biblioteczna Akademia Czarów i Magii.

Przy dobrej zabawie czas bardzo szybko ucieka. Przekonaliśmy się o tym podczas drugiego tygodnia Wakacji z Biblioteką. Odbył się on pod hasłem: Witajcie w naszej bajce - poznajemy świat magii.

Wspólnie z czarodziejami, wróżkami, elfami oraz magicznymi stworzeniami odwiedzaliśmy niezwykłe magiczne miejsca. Podczas nauki w czarodziejskiej szkole nauczyliśmy się korzystać z własnoręcznie wykonanych różdżek oraz jak rzucać zaklęcia. Po raz kolejny przekonałyśmy się, że fantazja naszych milusińskich nie zna granic. W ostatnim dniu każdy młody czarodziej i czarownica zdawali egzamin kucharski. Musieli wykazać się ogromną wyobraźnią podczas przygotowywania potraw z Magicznej Książki Kucharskiej. Już od poniedziałku zapraszamy wszystkich do zabawy w teatr. Kolejny tydzień będzie odbywał się pn.: Teatr powstał niedaleko: przejdź się i podziękuj Grekom....