Strona główna Konkursy

PostHeaderIcon PTAKI, PTASZKI i PTASZĘTA POLNE 2019

We wtorek, 7 maja odbył się w bibliotece w Biesiekierzu Gminny Turniej Recytatorski PTAKI, PTASZKI i PTASZĘTA POLNE 2019. W spotkaniu udział wzięli laureaci eliminacji przeprowadzonych w szkołach podstawowych i gimnazjum.

Komisja w składzie: pani Iwona Krakowiak - wicedyrektor SOSW w Warninie, pani Agnieszka Kolanowska - dyrektor Gminnego Przedszkola w Biesiekierzu, pan Jan Rodak oraz pani Renata Łowiecka wytypowali sześciu najlepszych recytatorów, którzy będą reprezentowali naszą gminę w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Są to: Maja Ziber, Aleksandra Maksymiak, Natalia Bałdyga, Nadia Pilarczyk, Dominika Lamorska oraz Nikola Szczuka. Naszym zdaniem wszyscy uczestnicy zaprezentowali się fantastycznie. Było nam bardzo miło gościć na turnieju rodziców, dziadków oraz oczywiście nauczycieli.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i życzymy powodzenia w KBP.
Trzymamy za Was kciuki!!!