PostHeaderIcon Wielkie świąteczne malowanie bombek

W dniach 13 i 14 grudnia odbyły się w naszej bibliotece warsztaty pn.: Wielkie świąteczne malowanie bombek. Była to fantastyczna okazja nie tylko do własnoręcznego stworzenia pięknych ozdób, ale również do spotkań, wymiany przepisów i wspólnego spędzenia czasu.

Uczestnicy zajęć wykazali się niezwykłą kreatywności i pomysłowością. Pachnące babeczki pierniczki przygotowane przez panią Magdę oraz świąteczne piosenki sprawiły, że poczuliśmy magię nadchodzących Świąt. Piękne stroiki, wianki, bombki, zaczarowane wieszaki i wiele , wiele innych ozdób przystroją domy naszych czytelników. Serdecznie dziękujemy pani Marcie Łabie za pomoc i wsparcie oraz pomysły, które inspirowały naszych rękodzielników.

Wesołych Świąt!