PostHeaderIcon Mikołajki w Teatrze Variete Muza

W dniu 6 grudnia na zaproszenie Pana Wójta Andrzeja Leśniewicza oraz Dyrektora OPS-u Pana Mariusza Sydoruka dzieci z biblioteki w Biesiekierzu, jej filii w Starych Bielicach oraz ze świetlic z terenu Gminy Biesiekierz uczestniczyły w zabawie mikołajkowej w Teatrze Variete Muza w Koszalinie.

Uczestnicy tego wyjątkowego spotkania brali udział w licznych grach i zabawach takich jak: zjadanie cytryny z uśmiechem, wybór króla i królowej balu, najszybciej jedzący renifer, bitwa na śnieżne kulki oraz wiele innych. Na zakończenie blisko 3-godzinnej zabawy każdy uczestnik został obdarowany przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej słodkimi upominkami. Dzieci bawiły się fantastycznie! To było niezwykle radosne, kreatywne i zdecydowanie niezapomniane spotkanie.