Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Spotkania z książką - przedszkole Elf2/żłobek Elfik.

29 listopada dzieci z przedszkola i żłobka Elf 2 w Starych Bielicach brały udział w kolejnych zajęciach organizowanych przez Filię Biblioteczną. Tym razem Elfy i Elfiki obejrzały przedstawienie O wilku i siedmiu koźlątkach braci Grimm.

Forma teatru - kamishibai spodobała się dzieciom. Mimo, że była to inna niż zwykle opowieść (delikatnie złagodzona w treści przeze mnie) dzieci żywiołowo i bardzo mądrze reagowały na przedstawiane sytuacje i nic a nic się nie bały. Najmłodsze Elfiki przeglądały i czytały książeczki o zwierzątkach. Akcja Koszyk z książkami na stałe zagościła w programie zajęć i jak zwykle cieszyła się dużym powodzeniem. W tym dniu bardzo dużo książek zostało wypożyczonych do domu.

Do zobaczenia.
st. bibliotekarz Maja Rosowska