PostHeaderIcon I Forum Bibliotekarzy Województwa Zachodniopomorskiego

8 czerwca uczestniczyłyśmy w I Forum Bibliotekarzy Województwa Zachodniopomorskiego. Odbyło się ono pod hasłem: Jak pozyskać, jak nie stracić czytelnika.

Na zaproszenie dyrektora Książnicy Pomorskiej p. Lucjana Bąbolewskiego oraz p. Cecylii Judek - przewodniczącej Okręgu Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich - dyrektor naszej biblioteki p. Agnieszka Hryniewicz przedstawiła zebranym prezentację multimedialną ukazującą pracę naszej placówki. Było to dla nas ogromnym wyróżnieniem. Wystąpienie pani dyrektor spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwe, że nasza praca jest tak wysoko oceniana. A to wszystko dzięki naszym Czytelnikom. To oni sprawiają, że z niesłabnącym zapałem zabieramy się codziennie do pracy.

Dziękujemy i do zobaczenia w bibliotece !