PostHeaderIcon Wakacje w Bibliotece

Za nami już kolejny tydzień wakacyjnych spotkań w bibliotece. Nasi młodzi czytelnicy odwiedzający nas w te letnie, upalne dni brali udział w przeróżnych działaniach.

Wysłuchali głośno odczytanych wesołych opowiadań, o których następnie mogliśmy wspólnie porozmawiać. Z samego rana, kiedy słońce jeszcze nie było zbyt wysoko bawiliśmy się na placu zabaw ćwicząc zręczność i zwinność za pomocą piłek, hula-hoop czy paletek. Wykonaliśmy różne ciekawe prace plastyczne: magiczne napisy; odbicia dłoni w masie solnej, majsterkowanie za pomocą wkrętów, śrubokrętów, zawiasów i blaszek; piłeczki antystresowe itd. Był również czas na integrujące zabawy w kole, odgadywanie postaci, zagadki i kalambury. Upiekliśmy również pyszne rogaliki i zrobiliśmy zdrowe koreczki. W środę wzięliśmy udział w obchodach 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Zapraszamy na kolejny tydzień wspólnych zabaw.