Strona główna Filie Stare Bielice Aktualności

PostHeaderIcon Spotkania z literaturą

12 czerwca w przedszkolu Happy Days w Starych Bielicach odbyły się ostatnie zajęcia biblioteczne z cyklu Spotkania z literaturą.

Najmłodsze Żabki wysłuchały opowieści o najbardziej ulubionej postaci - Tupcio Chrupcio - dbam o zęby. Starsze Motyle poznały opowieść Nie potrafię! ze zbioru Mądre bajki a najstarsze Sówki Już wszystko dobrze czyli jak mały kruk poznał swoje imię. Opowiadania te wywołały dużo emocji u dzieci, dyskusjom nie było końca. Tradycyjne prezentacja i wypożyczanie książek zakończyła spotkanie. Chciałabym serdecznie podziękować pani dyrektor Barbarze Cichoń za umożliwienie mi prowadzenia zajęć czytelniczych w przedszkolu. Była to dla mnie bardzo duża przyjemność. Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie we wrześniu. Do zobaczenia.

st. bibliotekarz Maja Rosowska