PostHeaderIcon Dzień Bibliotekarza

W poniedziałek 9 maja gościłyśmy w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej na uroczystych obchodach Dnia Bibliotekarza. Święto to stanowiło okazję do dokonania podsumowania osiągnięć bibliotek oraz wyrażenia planów i dążeń na przyszłość.

Prezydent Miasta Koszalina - Piotr Jedliński, przedstawiciele Rady Miejskiej oraz Wicestarosta Koszaliński - Andrzej Leśniewicz złożyli gratulacje oraz życzenia bibliotekarzom naszego powiatu.

Dla zebranych władz powiatowych oraz bibliotekarzy z całego powiatu nasz Kabaret Biblioteczny Biblio-Stars przedstawił skecz Biblioteka.

Nasz występ spodobał się bardzo wszystkim zebranym. Z okazji Dnia Bibliotekarza życzymy wszystkim naszym koleżankom i kolegom oraz sobie samych słonecznych dni oraz bardzo wielu wiernych czytelników.